Whatsapp

Vücut Bakımı

Medikal kaynak saç uygulaması son yıllarda en fazla uygulanan saç ekleme biçimidir. Özel yapıştırıcısı ile saçların ince bir işçilik ile yapıştırılmasına Medikal kaynak saç uygulaması denir.

Daha dolgun ve güzel gözüken saçlara sahip olmak istiyorsanız saç kaynak uygulamalarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz. Son derece güvenilirdir. Saç kaynağı uygulamalarımız en kısa saçlara dahi uygulanabilmektedir.

Profesyonel bir şekilde uygulandığımız kaynak saçlarınız uzun bir süre boyunca güvenle kullanabileceksiniz. Saç kaynaklarının saçlarınıza herhangi bir zararı yoktur.

Saç kaynak uygulamaları arasında bulunan Medikal kaynak saç kadınlar tarafından son yıllarda en fazla tercih edilen saç kaynak uygulamasıdır. 

Kadınların görünüşü giyim tarzı, saçları, makyajı ve vücut bakımı birbirini tamamlayan unsurlardır. Biri eksik olursa olmaz. Biz sizleri istediğiniz tarz ve stile hazırlıyoruz. Lütfen daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bakımlı Kadınların Bakımlı Vücutları

Kaş ve Kirpik Makyajı

Kaşlarımız, bakışlarımıza ve yüzümüze anlam katar, bu sebepten dolayı doğru yöntemler ile şekillendirmek çok önemlidir.

Ağda Hizmeti

Kurtulmak istediğiniz tüylerden en iyi şekilde ağda ile kurtulunur. Bu sebeple en çok tüy alma yöntemi ağdadır. Ağda hizmetimiz profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

Komple Vücut Bakımı

Organik vücut bakım ürünleri ile bu hizmeti profesyonel ekibimiz uygulamaktadır. Her zaman ipeksi bir cilde kvuşmak istiyorsanız düzenli olarak vücut bakımı yapmalısınız.